Izdotās grāmatas

Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai

Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai / kataloga teksts, izstādes kurators Edžus Vējiņš ; literārā redakcija: Oskars Lapsiņš ; māksliniece Līga Delvere. - Rīga : Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība, [2018]. - [Jelgava] : Jelgavas tipogrāfija. , ©2018. - 59 lpp. : faksimili, ilustrācijas, portreti ; 21 cm. - Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība izveidojusi Latvijas valsts simtgadei veltītu ceļojošo izstādi un katalogu "Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai". Katalogā vienkopus redzami izstādē atspoguļotie stāsti par 12 Latvijas bibliotēkām, kurām ir simboliska nozīme Latvijas tapšanā par valsti, izceļot to bagāto vēsturi un dibināšanā iesaistītās personības.
       Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka ; Krišjāņa Valdemāra Ēdoles pagasta bibliotēka ; Tirzas pagasta bibliotēka ; Limbažu Galvenā bibliotēka ; Alsviķu bibliotēka ; Alberta Kronenberga Slokas bibliotēka ; Klintaines pagasta bibliotēka ; Kauguru un Mūrmuižas bibliotēkas ; Salacgrīvas novada bibliotēka ; Dobeles novada Centrālā bibliotēka ; Rīgas Centrālās Bibliotēkas Ziemeļblāzmas filiālbibliotēka ; Ventspils bibliotēka.
       ISBN 9789934861420.
       Bibliotēkas - Latvija - Vēsture. Grāmatas un lasīšana - Latvija - Vēsture. Salacgrīvas novada bibliotēka.
       Latvija - Intelektuālā dzīve. Salacgrīvas novads (Latvija).
       Dažādi fakti. Izstādes un izstāžu katalogi.

<< Aprīlis 2024 >>