VIDZEMES 5. PATRIOTISKĀS DZEJAS FESTIVĀLS
31.10.2012

2012.gada 11.novembrī Salacgrīvā

PROGRAMMA

11.00 – Festivāla atklāšana – Salacgrīvas kultūras nama Lielajā zālē – 1.stāvā (Ostas ielā 3)
Vidzemes 5.Patriotiskā dzejas festivāla „Zaļā Vidzeme” uzvarētāju (skolēnu/skolotāju/bibliotekāru) godināšana.
Laureātu dzejoļu/eseju lasīšana.
Grāmatas “ZAĻĀ VIDZEME” atvēršana un tikšanās ar autoriem
Kopīga fotografēšanās.
Kultūras nama foajē atradīsies sagatavoti dāvinājumi (grāmatas  no izdevniecībām, grāmatas „Zaļā Vidzeme”). Tas domāts katrai no 31 skolām, kuru skolēni piedalījās konkursa 2.kārtā (darbi tika atsūtīti uz Salacgrīvas bibliotēku)

12.30 – kultūras nama atsevišķās auditorijās ar bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem tiekas literāti:

13.30 – Pusdienas: lauku virtuves cienasts (Blakus Salacgrīvas kultūras namam)

14.30 – Koncerts: Valmieras Mūzikas skolas koris „Sol La Re”
Dzejas lasījumi: Arnolds Auziņš, Valdis Rūja, Daina Avotiņa, Lija Brīdaka, Ronalds Briedis, Jānis Elsbergs, Arvis Viguls, Viktors Kalniņš (Viks), Uldis Auseklis, Andris Bulis, Lija Blūma, Anita Emse, Guna Grote-Majore, Eduards Aivars, Jānis Streičs
 (Salacgrīvas kultūras namā – Lielajā zālē 1.stāvā)

16.30 – Lāpu gājiens no Salacgrīvas kultūras nama uz Salacgrīvas kapiem

16.45 – Piemiņas brīdis Salacgrīvas kapsētā

FESTIVĀLA LAIKĀ SALACGRĪVAS KULTŪRAS NAMĀ
Zemessardzes ieroču demonstrējumi (Salacgrīvas kultūras namā - vestibilā 1.stāvā)
Bērnu zīmējumu izstāde – vestibilā 1.stāvā
Grāmatu komercizstāde – pārdošana – vestibilā 1.stāvā

Festivāla LIELDRAUGI:  a/s „BRĪVAIS VILNIS” un a/s „SWEDBANKA”

Atbalstītāji:  Salacgrīvas novada dome, LNB Bibliotēku Attīstības institūts, Latvijas Grāmatizdevēju asociācija, Literārā Brālība, Sibīrijas Bērni, Lietišķās Apmācības centrs, Zvaigzne ABC, Jumava, Arto-1, Pētergailis, Annele, Kontinents, Lietusdārzs, Liels un Mazs, Madris, Nordik/Tapals, Lauku Avīze, Atēna, Likteņstāsti, Ziedu enerģija, izdevniecība „36”, Avots, N.I.M.S., Sol Vita, Neputns, Vieda, Dienasgrāmata, Zinātne, Likteņstāsti, Skarabejs,  apgāds „Jānis Roze”, Pauliņa, Zvaigzne ABC,  Latvijas Bībeles biedrība,  z/s „Varkalni”,11.Saeimas deputāte Iveta Grigule.

<< Maijs 2022 >>