Nobalso par Bibliokuģa iesniegto projektu!

Bibliokuģa Krišjānis Valdemārs komanda aicina nobalsot par iesniegto projektu :

Viks.Krūklis.Salaca.   https://balso.vidzeme.lv/node/291

No 2021. gada 15. maija līdz 15. septembrim tiks apmeklētas Vidzemes reģiona 11 bibliotēkas. Tikšanās notiks ārpus telpām – pie bibliotēkas, upes Salacas krastos, Salacgrīvas jūrmalā netālu no vietas, kur pēdējos dzīves gadus dzīvoja A.Krūklis. Braucienos piedalīsies Vidzemes kultūrvēsturiskā vērtība – literāts Viks (Viktors Kalniņš). Visu braucienu loģistiku, saturu veidos šī projekta moderators, arī daudzu grāmatu sastādītājs un autors, Vidzemes lokālpatriots Gints Šīmanis. Tiks iezīmētas vairākas līnijas – kultūras (profesionāls literāts, grāmata, bibliotēka), izglītības (kultūrvēsturisko zināšanu apzināšana un pārnese no paaudzes uz paaudzi), tēvzemes mīlestības (patriotisms, jūrniecība, vides aizsardzība). Projekta galvenā līnija veltīta dzejnieka Alfrēda Krūkļa 100 - gadei (dzimis 1921. gada 11. maijā – miris 2003. gada 17. maijā). Tāpat projekts aktualizēs Vika daiļradi, kura sasaucas ar A.Krūkļa daiļrades veikumu, kurā dzejas rindas pārtapušas dziesmās.  Biedrība “Bibliokuģis Krišjānis Valdemārs”, kura ir uzņēmusies realizēt šo projektu, jau daudzus gadus uzrunā cilvēkus daudzviet Latvijā ar mērķi popularizēt Latvijas īstenās bagātības – kultūru, jūru un mežus. Arī šajos izziņas braucienos notiks abpusēja bagātināšanās ar mērķi veidot labāku Latviju un īpaši mūspusi – Vidzemi.

Balsojuma norises laiks: 2021. gada 9. aprīlis līdz 25. aprīlis.

Kā balsot?

• Katram balsotājam jāizvērtē un jāatdod balss par 3 projektiem, lai balsojums tiktu reģistrēts;
  • Balsošana iespējama, autorizējoties ar kādu no portāla www.latvija.lv autentifikācijas līdzekļiem, tā apstiprinot savu identitāti;
  • Balsot par projektiem var ikviens vismaz 16 gadu vecumu sasniedzis iedzīvotājs.