Ziemassvētki Ainažu bibliotēkā

Sanāksim kopā un iedegsim prieku, –

Egles zaļajos zaros tā svecītes liek.

No tīrā un klusā Ziemsvētku sniega

Baltākas domas un lūgšanas tiek.

/Lija Brīdaka/

12. decembrī Ainažu bibliotēkā sirsnīgu Ziemassvētku noskaņu radīja pasākums “Sanāksim kopā un iedegsim prieku!”. Lasītāju klubiņa ,”Vārds” dalībniekus ar brīnišķīgiem priekšnesumiem priecēja Salacgrīvas novada Mūzikas skolas audzēkņi Līga Anna Maurīte, Mārtiņš Hincenbergs, Henrijs Bergs, Mare Malvīne Īstenā, Ilze Matilde Andersone un pedagoģes Katrīna Borozdina, Anda Ristameca.

Priecīgas noskaņas raisīja atkaltikšanās ar bibliotēkas draugu un atbalstītāju kapteini Ivaru Braunu! Ziemassvētki ir mīlestības, gaišuma un piedošanas laiks. Cilvēki šajā laikā kļūst labestīgāki, dāsnāki un atvērtāki pasaulei. Tas ir laiks, lai paveiktu kādu labu darbu un iepriecinātu savus līdzcilvēkus, palīdzētu sirdīs iedegt cerību un gaidas pēc Ziemassvētku brīnuma. Kopīgās sarunās pie kafijas tases atcerējāmies notikumus, kas risinājušies gada garumā un veltījām viens otram sirsnīgus vārdus.

Gada nogalē vēlos teikt lielu paldies visiem mūsu bibliotēkas apmeklētājiem un lasītājiem – būsiet vienmēr sirsnīgi gaidīti bibliotēkā! Paldies dāsnajiem grāmatu dāvinātājiem  – tādējādi iepriecinot bibliotēkas lasītājus! Paldies Salacgrīvas novada domei par atbalstu!

Paldies par kopā būšanu! Lai gaiši Ziemassvētki un piepildās skaistākie Ziemassvētku sapņi! Jaunajā 2020. gadā daudz prieka un laimes!

Sanita Kānīte

Ainažu bibliotēkas vadītāja