Vidzemes 6.Patriotiskās dzejas festivāls "Brauc mājās, Latvieti" UZVARĒTĀJI
31.10.2014


Vidzemes 6.patriotiskā dzejas konkursa

„Brauc mājās, Latvieti !” uzvarētāji

2.-3.klase

1.vieta Mikus Rodrigo Viļkins, Salacgrīvas novads, Salacgrīvas vidusskola

          Skolotāja Edīte Liedeskalniņa

2.vieta Arta Karnāte, Burtnieku novads, Ēveles pamatskola

          Skolotāja Anda Jukāme, bibliotekāre Aelita Punkstiņa

3.vieta Matīss Zaļaiskalns, Cēsu novads, Cēsu pilsētas pamatskola

          Skolotāja Lauma Zaļaiskalns

 

4.-5.klase

1.vieta Niks Jakovickis, Salacgrīvas novads, Salacgrīvas vidusskola

Skolotāja Viktorija Brīnuma

2.vieta Toms Laubmanis, Salacgrīvas novads, Salacgrīvas vidusskola

Skolotāja Ingūna Ādmīdiņa

3.vieta Laura Dapševiča, Jaunpiebalgas novads, Jaunpiebalgas vidusskola

          Skolotāja Jolanta Glāzere

3.vieta Pēteris Alksnis, Limbažu novads, Limbažu sākumskola

          Skolotāja Irēna Bērziņa

6.-7.klase

1.vieta Laine Džeriņa, Madonas novads, Bērzaunes pamatskola

Skolotāja Daina Briede

2.vieta Adrians Netlis, Burtnieku novads, Ēveles pamatskola

Skolotāja Anda Jukāme, bibliotekāre Aelita Punkstiņa

2.vieta Kristians Netlis, Burtnieku novads, Ēveles pamatskola

Skolotāja Anda Jukāme, bibliotekāre Aelita Punkstiņa

3.vieta Lāsma Zanda Malvesa, Limbažu novads, Limbažu sākumskola

Skolotāja Irēna Bērziņa

8.-9.klase

1.vieta Gudars Tomašs, Vecpiebalgas novads, Vecpiebalgas vidusskola

Skolotāja Vita Lapiņa

2.vieta Jānis Smalkais,  Limbažu novads, Katvaru speciālā internātpamatskola

Skolotāja Solvita Ādamsone

2.vieta Amanda Laumane, Amatas novads, Drabešu internātpamatskola

Skolotāja Ingrida Logina

3.vieta Selva Linda Bāliņa, Alūksnes novads, Alūksnes novada vidusskola

Skolotāja Daiga Kozule

10.-12.klase

Vietas netika piešķirtas, bet labākie finālisti !


Zanda Puriņa, Priekuļu novads, Priekuļu vidusskola

Skolotāja Lauma Zaļaiskalns

Kate Anna Lauzne, Mazsalacas novads, Mazsalacas vidusskola

Skolotāja Daina Auzāne

Reinis Plūmanis, Mazsalacas novads, Mazsalacas vidusskola

Skolotāja Daina Auzāne

Kristīne Bogdanova, Alūksnes novads, Alūksnes novada vidusskola

Skolotāja Daiga Kozule

Adrija Rubina, Apes novads, Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola

Skolotāja Lūcija Kapača

TAGADNES BALVA

Amanda Agija Orlovska, Jaunpiebalgas novads, Jaunpiebalgas vidusskola

(5.klase)

Skolotāja Jolanta Glāzere

 


      Atpakaļ