VIDZEMES 5.PATRIOTISKĀ DZEJAS KONKURSA „ZAĻĀ VIDZEME” UZVARĒTĀJI
04.10.2012


2.-3.klase
1.vieta Diāna Zmičerevska, Salacgrīvas novads, Salacgrīvas vidusskola
 Skolotāja Lolita Valaņina
2.vieta Linda Priekule, Salacgrīvas novads, Salacgrīvas vidusskola
 Skolotāja Ligita Ķūrēna
2.vieta Artūrs Emīls Valjuss, Salacgrīvas novads, Salacgrīvas vidusskola
 Skolotāja Lolita Valaņina
3.vieta Sigita Šuste, Varakļānu novads, Varakļānu vidusskola
 Skolotāja Ingrīda Melne
3.vieta Edijs Linards Heidemanis, Burtnieku novads, Ēveles pamatskola
 Bibliotekāre Aelita Punkstiņa

4.-5.klase
1.vieta Adrians Netlis, Burtnieku novads, Ēveles pamatskola
Bibliotekāre Aelita Punkstiņa, skolotāja Anda Jukāme
2.vieta Alīna Briede, Madonas novads, Bērzaunes pamatskola
Skolotāja Daina Briede
2.vieta Arvis Bonda, Madonas novads, Degumnieku pamatskola
Skolotāja Anita Pauliņa
2.vieta Keita Megija Sproģe, Salacgrīvas novads, Salacgrīvas vidusskola
 Skolotāja Edīte Liedeskalniņa
3.vieta Loreta Litvinoviča, Līgatnes novads, Līgatnes novada vidusskola
 Skolotāja Ilze Treifelde
3.vieta Signe Elīza Stebere, Alūksnes novads, Bejas pamatskola
 Bibliotekāre Inese Zēģele, skolotāja Ineta Pūpola

6.-7.klase
1.vieta Lote Veckalne, Salacgrīvas novads, Salacgrīvas vidusskola
Skolotāja Ilona Antonova
2.vieta Krista Siksaliete, Cesvaines novads, Cesvaines vidusskola
Skolotāja Biruta Spridzāne
2.vieta Zigrīda Imanta Kručena, Gulbenes novads, Druvienas pamatskola
Skolotāja Anita Graumane
3.vieta Liena Zukure, Burtnieku novads, Rencēnu pamatskola
Skolotāja Inese Birzkope, bibliotekāre Andra Auniņa
3.vieta Laura Sirmule, Burtnieku novads, Rencēnu pamatskola
Skolotāja Inese Birzkope, bibliotekāre Andra Auniņa

8.-9.klase
1.vieta Kristers Zariņš, Burtnieku novads, Rencēnu pamatskola
Skolotāja Inese Birzkope, bibliotekāre Andra Auniņa
2.vieta Dita Vīksna, Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
Skolotāja Inga Mudele
2.vieta Ieva Radvilaviča, Cēsu Valsts ģimnāzija
Skolotāja Mirdza Lībiete
3.vieta Ligita Jansone, Cēsu novads, Cēsu internātpamatskola- rehabilitācijas centrs
Skolotāja Mirdza Lībiete

10.-12.klase
1.vieta Jānis Ābols, Līgatnes novads, Līgatnes novada vidusskola
Skolotāja Dace Bērziņa
1.vieta Kristīne Humpārova, Līgatnes novads, Līgatnes novada vidusskola
Skolotāja Dace Bērziņa
2.vieta Ralfs Tazāns, Salacgrīvas novads, Salacgrīvas novada vidusskola
Skolotāja Ingūna Ādmīdiņa
3.vieta Kitija Ceriņa, Apes novads, Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola
Skolotāja Lūcija Kapača

TAGADNES BALVA
Ance Liene Šatrovska, Vecpiebalgas novads, Vecpiebalgas vidusskola
Skolotāja Ilona Strelkova




      Atpakaļ