Fotoizstāde- Mans labākais draugs - suns
07.06.2018

Salacgrīvas novada bibliotēkā atkal jauna Laimoņa Martinsona fotoizstāde. Šoreiz – par  mūsu četrkājainajiem draugiem - suņiem.

Pasaulē no  apmēram 400 suņu šķirnēm katrs var izvēlēties savu īsti – pēc lieluma, rakstura, krāsas.  Kā saka pats izstādes veidotājs Laimonis Martinsons: ”Suns pieņem savu saimnieku tādu, kāds viņš ir, cenšas viņam izdabāt, dāvās savu uzticību, draudzību. Bet arī saimniekam ir jāuzņemas rūpes un atbildība par savu četrkājaino draugu. “ Pats fotogrāfs ilgus gadus darbojies kā kinologs – eksperts, ir bijis saimnieks dažādu šķirņu suņiem. Arī šobrīd viņa labākais draugs – franču buldogs Baksis Baksijs jau astoņus gadus ir uzticīgs kopā ar savu saimnieku. “Viņš liek man kustēties, jo katru rītu abi ejam pastaigā. Baksis mani iepriecina, saprot mani grūtos dzīves brīžos. Bez viņa savu dzīvi nevaru iedomāties! Viņš ir mans labākais un uzticamais draugs.”

Fotoizstāde bibliotēkā skatāma no 4. jūnija līdz 28. jūlijam. Gaidām ikvienu interesentu ne tikai priecāties par interesantajām fotogrāfijām, bet arī savas domas izteikt atsauksmju grāmatā. Autors priecāsies par katru ierakstu, kurā dalīsieties ar saviem iespaidiem par izstādi, suņiem vai arī uzdosiet kādu jautājumu.

Salacgrīvas novada bibliotēkas bibliotekāre Gunta Zeme